O mnie

Anna Kulinowska -właścicielka Galerii Mody Anki , Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Nauk o Ziemii. Galeria Mody Anki powstała w 2005r., pierwsza siedziba znajdowała się na ul.Św Tomasza 4, obecnie Galeria Mody znajduje się na ul.Chopina 11a w Krakowie.

Galeria Mody Anki istnieje od 2005 roku, stworzona została z pasji do projektowania i tworzenia ubrań, dodatków i biżuterii.

Zależy mi na zadowoleniu klienta, dlatego ze swojej strony staram się przekazać swoją wiedzę na temat fasonu, tkaniny, koloru.

Oferuję profesjonalne krawiectwo, krój dopasowany do figury, dokładne wykończenie.

Dla mnie moda to przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Lubię gdy moda odwołuje się do przeszłości ale wprowadza nowe akcenty a nawet czasami wybiega w przyszłość. Przeszłość odgrywa ważną rolę, stanowi podstawę klasycznej damskiej garderoby. Zawiera elementy, które zawsze były i będą modne jak np. "mała czarna". Wybieganie w przyszłość czyli dodawanie elementów awangardowych sprawia, że moda nie jest nudna i sprawia nam dużo radości. Tworząc własny styl trzeba umiejętnie łączyć przeszłość z przyszłością, elegancję z awangardą, tak aby nasz strój  był nie tylko modny ale także odzwierciedlał naszą osobowość.